Cursus Spaans op reis

(i.s.m. Bibliotheek Hoogeveen)
Español para viajar
In deze cursus maakt u kennis met de Spaanse taal d.m.v. ‘blended learning’, een mix (blend) van verschillende werkvormen die het leren leuker én effectiever maken. Naast face-to-face contact wordt er ook online lesmateriaal aangeboden.
Verschillende onderwerpen, die u op reis ongetwijfeld nodig zult hebben, komen aan bod. U leert hoe u een hotelkamer kunt reserveren en andere praktische zaken. Wat is er leuker dan contact leggen met de lokale bevolking op de markt of in het restaurant? In een krant bladeren op een terras tijdens uw verblijf in een prachtig Spaanstalig land?
In deze gevarieerde cursus informeren wij u eveneens meer over de cultuur, gewoontes, muziek en andere leuke wetenswaardigheden.
Spaans op Reis in vijf lessen: wat is er leuker dan je verstaanbaar te kunnen maken in de tweede taal van de wereld?!
¡Hasta pronto!
